Open License pre vzdelávanie 6.0 dovoľuje vašej organizácii flexibilne objednávať licencie presne tých produktov, ktoré práve potrebujete. Na želanie a podľa požiadaviek našich zákazníkov bol tento multilicenčný program veľmi zjednodušený a predstavuje ľahký spôsob získavania licencií produktov s podstatnou zľavou.
 
Výška zľavy sa v tomto multilicenčnom programe stanoví vždy podľa objemu prvej objednávky každého zákazníka, ktorá sa samozrejme ďalej navyšuje v prípade zákazníka z radov vzdelávacích inštitúcií. Zľava je pre jednotlivé produkty vyčíslená samostatne a pohybuje sa medzi 70 % - 80 %. Jedinou podmienkou získania nielen týchto finančných výhod je minimálny počet objednaných licencií pri prvom nákupe. Tento počet bol stanovený na 5 kusov skutočne akýchkoľvek licencií. Na základe tejto prvej objednávky zákazník získa Licenčnú zmluvu, ktorá umožňuje zákazníkovi (s registračným číslom tejto zmluvy) počas nasledujúcich dvoch rokov objednávať si ďalšie licencie produktov, aj po jednej, v rovnakej kategórii zliav.

Médiá (CD-ROMy) s inštaláciami produktov môžete získať samostatne od predajcu licencií. Jedno inštalačné médium daného produktu môžete použiť toľkokrát na rôznych počítačoch, aby ste dosiahli príslušný počet inštalácií, ktorý zodpovedá počtu legálne získaných licencií.
 
Objednávky produktov v tomto multilicenčnom programe je možné realizovať u bežných predajcov výpočtovej techniky a softvéru. Chceli by sme vám však odporučiť, aby ste sa s objednávkami obrátili na autorizovaných predajcov akademických licencí (AER), ktorí sú pravidelne oboznamovaní so všetkými novinkami a zmenami predajných modeloch. Medzi predajcov akademických licencií patrí aj spoločnosť eOpen s.r.o.