Ak sa pozrieme do štatistiky softvérového pirátstva na Slovensku vidíme, že miera pirátstva je 45 percent.

    Mnohí tvrdia, že ak by boli licencie lacnejšie, určite by si softvér kúpili. Neplaťte za softvér viac než musíte. Stačí poznať licenčné modely softvérových spoločností a môžete ušetriť nemalé finančné prostriedky. Mnohí môžu povedať, že licenčná politika veľkých spoločností je príliš komplikovaná. Áno, je to pravda. Spoločnosti ako Microsoft, Adobe, Symantec, ... majú vo svojom portfóliu množstvo produktov. Každý z produktov je pritom možné zakúpiť v niekoľkých modeloch. Pri nákupe je dôležité poznať správne licenčné modely. Správne zvolený licenčný model v konečnom dôsledku ušetrí finančné prostriedky. Veľa obchodníkov z dôvodu neznalosti licenčných politík predáva licencie, ktoré nie sú pre spoločnosť častokrát výhodné.

   Spoločnosť eOpen s.r.o. je Silver partnerom spoločnosti Microsoft s kompetenciou Licensing Solutions a Small Business Specialist. Táto kompetencia zabezpečuje istotu pre spoločnosti, že dostanú licencie v takom programe, ktorý je pre nich výhodný. Okrem licencovania komerčných spoločností v segmente malých a stredných spoločností, ponúkame naše služby aj pre akademické inštitúcie. Spoločnosť eOpen s.r.o. je Microsoft Authorized Education Reseller Silver partner. Okrem partnerstva so spoločnosťou Microsoft sme Gold partnerom slovenskej spoločnosti ESET, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti zabezpečenia bezpečnosti serverov, koncových zariadení klientskych staníc a rôznych mobilných zariadení.

   V našej ponuke nájdete aj široký sortiment výpočtovej techniky od renomovaných výrobcov. Aby naša ponuka bola kompletná, ponúkame pri nákupe riešení aj možnosť inštalácie a správu IT. Našou snahou je pokryť v oblasti IT komplexné potreby malých a stredných spoločností.

   Všetky naše aktivity sú postavené na profesionálnom prístupe zamestnancov k Vám, naším zákazníkom. Disponujeme certifikovaným personálom v každej oblasti kde ponúkame svoje služby. Jedine kvalitný kolektív je zárukou Vašej spokojnosti a nášho neustáleho napredovania.

 


 

 

 

Microsoft Licensing Sales Specialist   Microsoft Licensing Sales Expert 

 

Microsoft Certified Professional

 

Microsoft Authorized Education Reseller

 

 

 

 

Microsoft Small Business Specialist

 

 

 

 

 

 

Microsoft Certified Technology Specialist

 

 

 

 

 

Microsoft Certified Technology Specialist