Aktuality

Prajeme všetkým zákazníkom spoločnosti eOpen s.r.o. a návštevníkom našich stránok aby bol rok 2019 pre Vás tým správnym rokom. Aby ste v ňom dosiahli to, o čom v predchádzajúcich rokoch ste iba snívali.

Krásne prežitie Vianočných sviatkov, veľa zdravia a rodinnej pohody praje eOpen s.r.o.

Dátum: 31. marca 2017

Staršie Office 365 organizácie obsahovali možnosť publikovať verejnú webovú stránku založenú nad SharePoint Online. Tento Verejný Web bol voľne prístupný z Internetu, ale jeho obsah bolo možné spravovať plne z administrácie SharePoint Online v rámci vstavaného editora. Už v roku 2015 bolo oznámené, že táto možnosť nebude ďalej podporovaná a pre nové organizácie nebude dostupná.

Dátum: 28. februára 2017

Pokiaľ využívate Project Online, od tohto dátumu bude pre prácu s ním potrebné využiť najnovšieho klienta aplikácie Project. Jedná sa teda minimálne o RTM verziu Project Professional 2016 (16.0.4266.1000) alebo o Project Pro for Office 365 (16.0.6741.2088 pokiaľ využívate Deffered Channel), ak využívate predplatné aj pre Project klienta. Plne aktualizované zostavenie programu Project bude podporovať infraštruktúrne zmeny, ktoré sú teraz implementované.

Dátum: 31. októbra 2017

Od tohto dátumu budú schránky umiestnené v Exchange Online vyžadovať pripojenie z aplikácie Outlook na platforme Windows novší protokol MAPI over HTTP. Ten je nástupcom staršieho RPC over HTTP už od roku 2014.

Dátum: 4. apríl 2017

Ak svoju lokálnu Active Directory synchronizujete do prostredia Office 365, teda do Azure Active Directory a stále na tento účel používate starší synchronizačný nástroje ako DirSync, ich podpora bude čoskoro ukončená.

Dátum: 28. februára 2017

Predplatné Office 365 ProPlus obsiahnuté v populárnych Enterprise plánoch E3 a E5 ponúka svojim užívateľom možnosť inštalácie najnovšie balíka Office až na päť počítačov a mobilných zariadení, či už firemné, alebo súkromné. Najnovšia, aktuálna a všetky nové funkcie Office 365 plne podporujúca je verzia Office 2016.

Prajeme všetkým zákazníkom spoločnosti eOpen s.r.o. a návštevníkom našich stránok aby bol rok 2017 pre Vás tým správnym rokom. Aby ste v ňom dosiahli to, o čom v predchádzajúcich rokoch ste iba snívali.

Krásne prežitie Vianočných sviatkov, veľa zdravia a rodinnej pohody praje eOpen s.r.o.

Svet okolo nás, každé odvetvie a skoro každý priemysel je transformovaný technológiou.