Microsoft Outlook 2013

Aplikácia Office Outlook 2013 poskytuje komplexné riešenie pre správu času a informácií, zaisťuje prepojenie cez hranice a poskytuje nástroje na zachovanie kontroly nad informáciami, s ktorými pracujete. Aplikácia Office Outlook 2013 prináša inovácie, ktoré môžete použiť na rýchle prehľadávanie komunikácie, usporiadanie práce a lepšie zdieľanie informácií s ostatnými – to všetko z jedného umiestnenia.

 
 
Efektívna komunikácia
 
Nové funkcie Outlook 2013 ponúkajú efektívnejšiu komunikáciu aj vďaka novým ukážkam správ v zozname správ, kde je na prvý pohľad možné zistiť, ktoré správy sú dôležité. Aplikácia taktiež poskytuje rýchlejšiu možnosť odozvy zabezpečenú jediným kliknutím - odpoveď možno zadať priamo do tably na čítanie alebo začať konverzáciu cez okamžité správy v Lyncu, ktorá bude prebiehať v reálnom čase.
 
Microsoft Outlook 2013 
 
Vďaka praktickým príkazom v zoznamoch správ je možná rýchlejšia reakcia označenia určitým príznakom - odstránenie, označenie ako prečítané alebo neprečítané.
 
Microsoft Outlook 2013 
 
Rýchlejšiu orientáciu v zoznamoch správ zabezpečuje možnosť výberu zoznamu všetkých správ alebo zoznamu neprečítaných správ.
 
Microsoft Outlook 2013 
 
Prehľad kalendára
 
Prehľad o udalostiach, činnostiach a schôdzach je možné získať pri zobrazení konkrétneho dňa v kalendári. Poskytuje to ľahšie rozplánovanie nových udalostí a aj podrobnosti o odosielateľovi emailu bez toho, aby ste museli napríklad prepínať medzi emailovou poštou a kalendárom.
 
Microsoft Outlook 2013 
 
Ďalšou novou funkciou aplikácie Outlook je prehľad počasia aktuálneho a nadchádzajúceho dňa.
 
Microsoft Outlook 2013