Microsoft Office Publisher 2007

Aplikácia Office Publisher 2007 vám pomáha vytvárať marketingové matriály od vytvorenia konceptu až po ich odoslanie. Nové a vylepšené nástroje vás prevedú procesom vytvárania celej škály marketingových materiálov, budovania značky, správy zoznamov zákazníkov a sledovania marketingových kampaní, to všetko priamo.

 

Efektívne vytváranie vysoko kvalitných publikácií odrážajúcich identitu vašej značky

Aplikácia Office Publisher 2007 obsahuje nové a vylepšené nástroje, ktoré vám pomôžu účinne vytvoriť, prispôsobiť a opakovane používať širokú škálu materiálov pre marketingovú komunikáciu šitých na mieru konkrétnym potrebám vašej organizácie.

 

 • Môžete rýchlo začať výberom z knižnice stoviek prispôsobiteľných šablón návrhov alebo prázdnych publikácií vrátane bulletinov, brožúr, letákov, návodov, pohľadníc, lokalít WWW, e-mailových formátov a ďalších.
 • Môžete budovať firemnú identitu pre všetky obchodné aj osobné potreby, ktoré zahŕňajú názov vašej firmy, kontaktné informácie a firemné logo.
 • Vo všetkých šablónach aplikácie Office Publisher 2007 môžete použiť rovnaké prvky firemnej značky už od začiatku návrhu. Máte možnosť zachovať konzistentný a profesionálny vzhľad použitím obchodnej identity aj vlastnými farebnými schémami a schémami písiem vo všetkých publikáciách.
 • Skôr ako si vyberiete šablónu, prezrite si dynamické ukážky šablón aplikácie Office Publisher 2007 s použitými prvkami vašej značky vrátane firemných farieb, loga, písiem a obchodných informácií.
 • Nový nástroj pre vyhľadávanie, v katalógu aplikácie Publisher, slúži na rýchle vyhľadanie a zobrazenie ukážky šablón na lokalite Microsoft Office Online.
 • V sekcii Šablóny môžete efektívne vytvárať kategórie, prezerať, otvárať a ukladať šablóny a neskôr ich rýchlo vyhľadať.
 • Čas a úsilie vám môže ušetriť ukladanie často používaného textu, prvkov návrhu a grafiky v novom úložnom priestore obsahu, odkiaľ tieto prvky môžete použiť v ďalších publikáciách.
 • Môžete opakovane používať obsah pre rôzne typy publikácií a distribučné metódy. Je napríklad možné ľahko vložiť obsah z niekoľkostránkového bulletinu do e-mailovej šablóny alebo do návrhu webovej stránky.
 • Môžete si vybrať z viacerých než 70 farebných schém vytvorených návrhármi alebo vytvoriť schému vlastnú. Ak používate farby Pantone, je ich možné vybrať priamo v aplikácii Office Publisher 2007.
 • Funkcia Úlohy aplikácie Publisher vám pomôže s najbežnejšími postupmi prevádzanými v aplikácii Office Publisher 2007, ako je vkladanie obrázkov, vytvorenie hromadnej korešpondencie alebo opakované použitie obsahu.

 

Office Publisher 2007 - Prezrite si ukážku svojich vlastných prvkov značky
Prezrite si ukážku svojich vlastných prvkov značky – farieb, písiem, loga a obchodných informácií – a použite ich u všetkého obsahu aplikácie Office Publisher 2007, aby sa vám lepšie pracovalo.

Dosiahnutie profesionálnych výsledkov vďaka vlastným publikáciám

Aplikácia Office Publisher 2007 obsahuje nástroje, ktoré vám pomôžu vytvárať vlastné publikácie a dodávať publikáciám finálnu podobu. Obsahuje intuitívne nástroje pre vytváranie návrhov - vďaka vlastnej kreativite budú materiály skutočne jedinečné.

 

 • Pomocou zlúčenia textu a obrázkov z databázy s využitím nástroja Zlúčenie katalógov môžete rýchlo vytvárať vlastné materiály, ako sú dátové listy alebo katalógy.
 • Ak materiály vytvárate ako úplne nové, môžete vyberať z celého radu prázdnych formátov stránok.
 • Môžete použiť šablónu alebo prázdnu publikáciu a prispôsobiť a spresniť publikáciu pomocou radu intuitívnych nástrojov pre vytvorenie návrhu, rozloženia, typografie a grafiky. Medzi tieto možnosti patria úprava sledovania a vykresľovania, viac hlavných stránok, používanie mriežok a vodidiel, zarovnanie základnej línie, vkladanie obrázkov zo skenera alebo digitálneho fotoaparátu, zmena farieb a orezávanie obrázkov a rad ďalších funkcií.
 • Pred distribúciou alebo tlačou publikácie rýchlo vyhľadajte a opravte prípadné chyby návrhu pomocou nástroja Kontrola návrhu. Tým odhalíte bežné problémy v komerčnej tlači, webových publikáciách a e-mailových publikáciách.
Office Publisher 2007 - môžete použiť rad intuitívnych nástrojov pre navrhovanie
Na prispôsobenie publikácií môžete použiť rad intuitívnych nástrojov pre navrhovanie a využiť tak vlastnú kreativitu.

 

Ľahké zdieľanie, tlač a publikovanie publikácií

Aplikácia Office Publisher 2007 ponúka nové a vylepšené spôsoby ľahkého zdieľania, tlače a publikovania publikácií.

 

 • Súbory aplikácie Office Publisher 2007 môžete ukladať v pevnom formáte súborov, ako je napríklad PDF alebo XPS, ktoré ponúkajú ľahké zdieľanie. Nastavenie formátu PDF v aplikácii Office Publisher 2007 zahŕňa možnosti pre online prezeranie, tlač z počítača aj komerčnú tlač.
 • Využite výhody plnej podpory komerčnej tlače pre tlač veľkého počtu kópií vysokej kvality. Aplikácia Office Publisher 2007 ponúka štvorfarebné spracovanie tlače, priamu tlač farieb, kompozitný postscript CMYK a ďalšie možnosti. Vďaka vylepšenému sprievodcovi môžete pripraviť súbory aplikácie Office Publisher 2007, vrátane súborov PDF, na okamžitú tlač pre komerčné tlačiarne.
 • Môžete odosielať e-mailové publikácie, ktoré presne zodpovedajú vášmu zámeru. Vylepšenia v distribúcii a prezeraní e-mailov vrátane podpory odosielania viacstránkových publikácií ako správy na jednej stránke uľahčujú oproti minulosti vytváranie a odosielanie publikácií ako e-mailových správ.
 • Môžete prevádzať hotové publikácie na webové stránky a ľahko k nim pridávať možnosti navigácie, aktualizovať ich a ďalej upravovať.

 

Office Publisher 2007 - môžete ľahko zdieľať, tlačiť a publikovať dokumenty profesionálneho vzhľadu
V aplikácii Office Publisher 2007 môžete ľahko zdieľať, tlačiť a publikovať dokumenty profesionálneho vzhľadu.

 

Zoskupenie všetkých položiek pre ľahký a efektívny marketing

Bez ohľadu na to, či zoskupujete rôzne marketingové materiály pre použitie pre určitú akciu, pracujete na novej e-mailovej marketingovej kampani na oslovenie jedného alebo viacerých súčasných zákazníkov, komunikujete so zamestnanci alebo kolegami vo svojej firme alebo vytvárate priamu poštovú kampaň propagujúcu nový výrobok či službu, môže pre vás aplikácia Office Publisher 2007 predstavovať zdatného pomocníka.

 

 • Pomocou nových možností hromadnej korešpondencie môžete vytvárať prispôsobené marketingové bulletiny. V aplikácii Office Publisher 2007 je možné vytvoriť, spravovať a uložiť jeden zoznam zákazníkov kombináciou a úpravou zoznamov zákazníkov z niekoľkých zdrojov – z aplikácie Excel, Outlook, Outlook s doplnkom Business Contact Manager, Access a ďalších.
 • Nová funkcia Úlohy aplikácie Publisher vám pomôže vytvárať a distribuovať marketingové materiály a pracovať s nimi. Úlohy aplikácie Publisher obsahujú tipy pre prispôsobenie publikácií, prípravu zoznamov adresátov, prípravu publikácií pre komerčnú tlač, sledovanie dopadu kampane, prácu s obrázkami a ďalšie funkcie.
 • Môžete merať efektivitu marketingových kampaní. Vylepšená integrácia aplikácie Office Publisher 2007 s aplikáciou Microsoft Office Outlook 2007 s doplnkom Business Contact Manager (súčasť balíka Microsoft Office Small Business 2007 a Microsoft Office Professional 2007) poskytuje nové nástroje umožňujúce ľahké sledovanie odoslaných marketingových materiálov a prijatých odpovedí.
 • S meniacimi sa marketingovými potrebami vám aplikácia Office Publisher 2007 môže pomôcť rýchlo aktualizovať, publikovať a distribuovať najefektívnejšie marketingové materiály pre opakované použitie.