MSDN Subscription - Služby Software Assurance k nástrojom Visual Studio 2010

Predplatné služieb MSDN nie je len nositeľom práva na nové verzie Visual Studia ale hlavne pohodlná cesta k cenovo výhodnému vývoju aplikácií na platforme Microsoft s jednoduchým licenčným modelom a štedrými zdrojmi veľmi kvalitných informácií. Vďaka vyčerpávajúcej ponuke prostriedkov (takmer všetok softvér a nástroje spoločnosti Microsoft potrebné pre vývoj dokonalejších riešení) budete stále o krok napred. Predplatné MSDN Premium obsahuje licencie pre účely vývoja a testovania pre Windows ®, Windows Server ®, Microsoft ®SQL Server ®, Microsoft BizTalk ® Server, Microsoft Office SharePoint ® Server, Host Integration Server, Microsoft Exchange Server, všetky produkty Microsoft Dynamics a taktiež Microsoft Office. Správa licencií pre všetkých členov tímu je prehľadná, pretože každá licencie MSDN sa vzťahuje na konkrétnu osobu.

 
 
10 hlavných vlastností a výhod :
 
  1. Vyčerpávajúca ponuka pre vývoj softvéru - S predplatným MSDN získate prístup k takmer všetkému softvéru spoločnosti Microsoft pre účely vývoja a testovania, takže znížite náklady na vývojové prostredie a obmedzíte riziká bežných projektov, pretože ich budete schopní otestovať prakticky na všetkom, čo Microsoft ponúka.
  2. Jednoduché a cenovo výhodné licencovanie per-user - Pri každom type predplatného MSDN stačí jedna licencia na užívateľa. Inak by ste museli kúpiť individuálne licencie pre operačné systémy, servery i nástroje, čo je nákladnejšie a náročnejšie na administratívu.
  3. Všetko pohromade - Vývojári majú prístup k všetkým potrebným softvérom, podpore aj informáciám z jedného miesta, čo prispieva k vyššej produktivite a kvalitnejšiemu kódu.
  4. Minulosť, prítomnosť a budúcnosť - MSDN poskytuje nielen posledné vydania produktov Microsoft, ale aj rad verzií starších ako desať rokov a tiež predbežné verzie, aby ste boli pripravení na to, čo príde.
  5. Tímové prostredie - Súčasťou všetkých predplatných MSDN s výnimkou OS a Embedded je Visual Studio Team Foundation Server 2010 + Visual Studio Team Foundation Server CAL 2010.
  6. Vývoj pre cloud - Predplatitelia MSDN Premium môžu začať vyvíjať na Windows Azure, pretože súčasťou ich predplatného je predplatený čas zadarmo. Windows Azure je jednoduchá, komplexná a výkonná platforma pre tvorbu webových aplikácií a služieb.
  7. Školenia - Predplatitelia MSDN teraz získajú zdarma kolekciu školení Microsoft E-Learning (jedna kolekcia zvyčajne obsahuje 10 kurzov v celkovej dĺžke až 20 hodín výučby zamerané na určitú tému), takže môžu neustále rozvíjať svoje zručnosti. Predplatitelia MSDN Premium majú nárok na 2 kolekcie ročne, predplatitelia MSDN Professional, MSDN Embedded a MSDN OS na 1 kolekciu ročne.
  8. Pomoc a podpora - Predplatitelia MSDN dostanú až 4 incidenty technickej podpory (úrovne Ultimate a Premium), majú nárok na prednostnú podporu v diskusných fórach MSDN (ak nedostanete odpoveď na otázku zoslanú do fóra, odpovie vám niekto z Microsoftu do 2 pracovných dní) a môžete ľahko vyhľadávať prostriedky a informácie vďaka prístupu do Online Concierge.
  9. Veľmi kvalitné informácie - MSDN je ojedinelý zdroj informácií o technologických trendoch, najmä o technológiách spoločnosti Microsoft. Všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste zostali v obraze, vám prinesie MSDN Magazine, spravodajca MSDN Flash, blogy, webové vysielania a MSDN Library.
  10. Prioritné programy - Všetci predplatitelia MSDN môžu využívať rozmanité ponuky určených výhradne partnerom, ktoré sa priebežne obmieňajú, ako sú zľavy na školenia, hardware, doplnky atď.