Microsoft Expression 2   Microsoft Expression 2

     Nové produkty radu Microsoft Expression 2 pre webových kodérov, grafikov a 3D dizajnérov rozvinú mnoho stránok vašej kreativity. Profesionálne nástroje pre navrhovanie grafických a interaktívnych softvérových prvkov vám dajú doteraz nepoznanú silu a flexibilitu pri tvorbe pokročilých prvkov a aplikácií. Nové technológie umožňujú rýchlejší návrh interaktívneho používateľskeho prostredia pre Windows aj pre web. Kompatibilita medzi nástrojmi navzájom zvýši efektivitu vašej práce.

 

Súčasti Microsoft Expression 2:

  • Microsoft Expression Studio 2 je ucelený balík všetkých Expression nástrojov, pripravený špeciálne pre grafikov, webových kóderov a dizajnérov tak, aby mohli čo najefektívnejšie vytvárať vizuálne príťažlivé a používateľsky prívetivé rozhrania pre web aj bežné aplikácie.
  • Microsoft Expression Web 2 vám dá do rúk veľmi silné nástroje pre tvorbu vysoko kvalitných webových stránok, ktoré zodpovedajú všetkým webovým štandardom a sú naviac vizuálne atraktívne. Využite najlepšie nástroje pre tvorbu dynamických webov, ktoré vám umožnia nielen navrhovať, vytvárať ale aj dlhodobo spravovať atraktívne weby podporujúce všetky webové štandardy a priehliadače, v novej verzii aj s podporou PHP syntaxe.
  • Microsoft Expression Blend 2 vám pomôže vytvoriť moderné, vizuálne pôsobivé interaktívne aplikácie s podporou multimédií a 3D grafiky. Používateľom sa budú páčiť aplikácie a vás zaujme flexibilné a produktívne grafické/vývojové prostredie pre ich tvorbu.
  • Microsoft Expression Design 2 prináša to najlepšie zo sveta vektorovej a bitovej grafiky a spája všetko do jedného prostredia. Potrebujete urobiť vektorové tlačidlo popísané v XAML do Windows Vista a zároveň bitmapové na web? Žiaden problém, závisí to iba od vašej kreativity. Tento nástroj je súčasťou integrovaného balíka Expression Studio, nepredáva sa samostatne.
  • Microsoft Expression Media 2 je profesionálny katalogizačný nástroj pre dávkové spracovanie, úpravy, konverzie a najmä pokročilú katalogizáciu multimediálnych súborov. Viac než stovka podporovaných formátov od RAW až po netradičné profesionálne multimediálne formáty alebo import konkurenčných katalógov spoločne s dostupnosťou softvéru aj pre prostredie OS Macintosh z neho robí jednu z prvých volieb pre profesionálov.
  • Microsoft Expression Encoder 2 umožňuje kódovanie a úpravy video súborov, ich prípravu pre priamy streaming pomocou Windows Media Servera obsiahnutého v každom Windows serveri. Priamo z prostredia Expression Encodera môžete exportovať videá so Silverlight prehrávačom a ukladať ich priamo na web.
  • Microsoft Expression Professional Subscription je ucelená dodávka kompletnej platformy pre dizajnérov elektronických aplikácií a publikácií vrátane všetkých nástrojov a operačných systémov. Obsahuje Expression® Studio, Visual Studio® Standard, Office Standard, Office Visio® Professional, Windows® XP, Windows Vista® Business Edition, Virtual PC, Parallels Desktop for Mac, predkonfigurované virtuálne serverové prostredie a ďalšie.