Microsoft Expression Encoder 2

Produkt Microsoft Expression Encoder 2 predstavuje rýchly a jednoduchý spôsob, ako vytvoriť video na báze doplnku Silverlight pre web. Vykonávajte základné úpravy, rozšírte svoje video o úvodné a koncové pásy, animované vodotlače, reklamné vstupy a metaúdaje a kódujte ho s použitím štandardizovaného kodeku VC-1.

 

Funkcie:

 • Najrýchlejšia cesta k doplnku Silverlight
  Vďaka vstavaným šablónam produkt Expression Encoder 2 predstavuje ten najrýchlejší spôsob na vytvorenie a publikovanie mediálnych prvkov pre doplnok Silverlight v profesionálnej kvalite.
 • Vystrihovanie a upravovanie
  Klipy je možné jednoducho upravovať priamo v prostredí produktu Expression Encoder. Takto je možné z videa odstrániť šumy nastavovania, chyby alebo neočakávaný obsah.
 • Kvalita VC-1
  Produkt Expression Encoder 2 podporuje najnovšie funkcie kodeku VC-1, ktoré vám ponúkajú väčšiu kontrolu, vyššiu kvalitu a podporu pre viacjadrové a viaceré procesory.
 • Aktívne kódovanie
  Produkt Expression Encoder 2 ponúka jednoduché nastavenie a jednoducho použiteľné prepnuteľné rozhranie, ktoré v aktívnej produkcii umožňuje miešať aktívny obsah s obsahom súborov.
 • Flexibilná podpora pre formáty
  Súbory môžete importovať z ľubovoľnej aplikácie na vytváranie obsahu. Formáty AVI, QuickTime, MPEG a ľubovoľný kodek s dekodérom DirectShow je možné importovať do produktu Expression Encoder a vytvoriť z nich výstup vo formáte WMV, ktorý je vhodný pre doplnok Silverlight.