Microsoft Expession Design 2

Produkt Microsoft Expression Design je skvelým doplnkom k produktu Expression Blend. Umožňuje vám rýchlo vytvárať sofistikované vektorové prostriedky a plynulo ich prenášať s použitím formátu XAML do projektov produktu Expression Blend.

 

Funkcie:

 • Vylepšený tok činností
  Výkonné nové nástroje na export a vytváranie rezov plynulo prenášajú vaše grafické prvky do produktov Expression Blend a Expression Web.
 • Flexibilné možnosti exportu
  Pracujte s jednotlivými rezmi ako so samostatnými formátmi vrátane plátna doplnku Silverlight, plátna WPF, slovníka prostriedkov WPF, HTML, XAML, PSD a PDF.
 • Bezproblémová práca s viacerými formátmi
  Zvýšte opätovné využitie svojich prostriedkov na maximum. Grafické prvky je možné prekryť viacerými prekrývajúcimi sa rezmi, čo vám umožňuje súčasne exportovať viacero formátov použitím jedinej akcie.
 • Úplná kontrola nad návrhom
  Presne umiestňujte a zarovnávajte svoje grafické prvky pomocou zachytávania, mriežky, bodov, vodiacich čiar a pixelov. Pixelové zobrazenie ukážky umožňuje presné umiestňovanie grafických prvkov.
 • Rýchle vytváranie vizuálnych prostriedkov
  Vytvárajte tlačidlá, pozadia a ďalšie vizuálne prostriedky na použitie v produktoch Expression Web, Microsoft Visual Studio alebo ďalších nástrojoch na vytváranie obsahu.