Visual Studio Team System

Chcete vašim zákazníkom dodávať projekty s čo najmenším množstvom chýb, dobre odladené, otestované, dobre navrhnuté a v dohodnutých termínoch? Vývoj, to nie sú iba programátori – nevyhnutnosťou je zohratý tím, ktorý má jednotlivé roly dobre a jasne rozdelené a najdôležitejšia je dobrá a riadená komunikácia, správne navrhnutý a dodržiavaný životný cyklus aplikácie, predvídateľnosť vývoja vedúca k opakovateľným výsledkom a vysokej produktivite. To všetko balík produktov Visual Studio 2008 Team System vývojárskym tímom poskytuje. Produkty slúžia na podporu celého životného cyklu vývoja softvérových aplikácií.


Visual Studio 2008 Team Suite
Visual Studio 2008 Team Suite je najproduktívnejší, integrovaný balík nástrojov pre vývoj všetkých typov programov obsahujúci všetky dostupné technológie pre podporu životného cyklu softvérových aplikácií. Nájdete v ňom produkty od projektového návrhu, architektúry, cez vývoj až po testovanie vrátane celej potrebnej infraštruktúry.
 

Visual Studio 2008 Team Database Edition
Team Edition for Database Professionals poskytuje nástroje pre správu zmien a zdrojových kódov, testovanie i nasadzovanie databázových riešení založených na SQL Server. Aktívne zapája databázového špecialistu do vývojového tímu.

Visual Studio Team System 2008 Architect Edition
Team System Architect Editon poskytuje nástroje pre vizuálny návrh “service-oriented” riešení (SOA) a ich validáciu vzhľadom k aplikačnému prostrediu a infraštruktúre, v ktorej budú nasadzované.
 

Visual Studio Team System 2008 Development Edition
Team System Development Edition ponúka pokročilé vývojové nástroje, ktoré posúvajú kvalitu vývojárskej práce v tímoch na vyššiu úroveň bez nutnosti nadbytočných úkonov vyžadovaných od vývojárov.

Visual Studio Team System 2008 Test Edition
Team System Test Edition predstavuje balík nástrojov integrovaných do prostredia Visual Studia, ktoré pomáhajú vytvárať bezchybné aplikácie, testovať ich a zdieľať výsledky s celým tímom i koncovým používateľom.

Visual Studio Team System 2008 Team Foundation Server
Serverová infraštruktúra pre spoluprácu zaisťujúca čo najúčinnejšiu komunikáciu vo vnútri celého IT tímu, ľahkú správu a sledovanie vývoja a stavu projektov. Kombinuje správu zdrojov, všetkých metadát a väzieb, reportingové a portálové služby do jedného homogénneho riešenia s otvoreným API. Vyskúšajte si živé pripojenie na www.teamsystem.cz

Visual Studio Team System 2008 Test Load Agent
Je dodatočný testovací nástroj pre testerov, ktorý umožňuje simulovať výrazne vyššie množstvo používateľov (ako VS Test Edícia) s väčšou presnosťou testov na výkon a stabilitu webových aplikácií a serverov.