Visual Stuio Pro 2013

Visual Studio Professional 2013 poskytuje možnosť vytvárať aplikácie pre rôzne zariadenia a služby s využitím jediného riešenia s jednotným prostredím pre vývoj, či už sú vytvárané špičkové používateľské prostredia pre širokú verejnosť alebo modernizujúce podnikové aplikácie. Pomocou týchto nástrojov je možné vytvárať aplikácie klasickej pracovnej plochy a aplikácie pre Windows Store, Windows Phone a Office a taktiež mobilné webové aplikácie pre akékoľvek zariadenia, weby, cloudové služby a mnohé ďalšie.

 

Jednotné riešenie

Možnosť vyvíjať pre rad rôznych platforiem spoločnosti Microsoft, vrátane systému Windows, Windows Phone, klasickej plochy, webu alebo cloudu. Môžete taktiež vytvoriť webové aplikácie HTML/JavaScript, ktoré bežia na všetkých moderných zariadenia. Pomocou existujúcich znalostí jazykov C#, VB, C++ a JavaScript dokážete vytvárať aplikácie pre platformy uprednostňované používateľmi.

Vývoj pre web

Obsahuje nové funkcie ako napríklad Browser Link pre synchronizáciu zmien medzi editorom kódu a oknami prehliadača. Sada Visual Studio obsahuje integrované nástroje pre vytváranie webu, vďaka ktorým môžete vytvárať webové a cloudové aplikácie založené na aktuálnych štandardoch alebo štandardoch budúcej generácie (napríklad HTML5 a CSS3), ktoré sa prispôsobia tradičným, moderným a mobilným prehliadačom. Ponúka plnú podporu pre JavaScript a jQuery pre vytváranie moderných, interaktívnych webových aplikácií.

Zvýšenie produktivity vďaka integrovanému prostrediu

Rozšírené prostredie pre písanie kódu obsahuje novú funkciu "Náhľad definície", ktorá umožňuje prehľadávať a upravovať definície kódu v iných súboroch bez straty kontextu. Používaním jediného nástroja pre všetky úlohy, vrátane písania kódu, ladenia a nasadzovania, môžete zvýšiť produktivitu a zjednodušiť proces vývoja.

Vývoj podnikových aplikácií

Poskytuje nástroje pre vytváranie aplikácií pre novú platformu Windows 8.1, vrátane aplikácií pre Windows Store a umožňuje tak rozšíriť radu podnikových riešení. Vďaka schopnosti vyvíjať cloudové obchodné aplikácie Office 365 môžete používateľom pomôcť produktívne pracovať prakticky kdekoľvek.

Požiadavky na systém

Podporované operačné systémy:

  • Windows 7 SP1 (x86 a x64)
  • Windows 8 (x86 a x64)
  • Windows 8.1 (x86 a x64)
  • Windows Server 2008 R2 SP1 (x64)
  • Windows Server 2012 (x64)
  • Windows Server 2012 R2 (x64)

Požiadavky na hardvér:

  • Procesor s frekvenciou 1,6GHz a viac
  • 1 GB pamäti RAM (v prípade používania virtuálnym počítačom 1,5 GB)
  • 10 GB voľného miesta na pevnom disku
  • Grafická karta podporujúca rozhranie DirectX 9 a rozlíšenie zobrazenia 1024 x 768 alebo viac